wtorek, 18 marca 2014

TO SIĘ CENI

Aby trochę urozmaicić tematykę bloga, postanowiłem raz na jakiś czas dodawać posty na jakiś konkretny temat, niż tylko takie typowo lifestylowe. Dzisiaj akurat napiszę o wspaniałym człowieku, który...no właśnie, czytajcie dalej. ;)

Ostatnio przez przypadek dzięki stronie fundacji "Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva!" na Facebooku trafiłem na Youtube fantastycznego człowieka - Eldada Hagara, który ratuje i pomaga bezdomnym zwierzętom. Kiedy przysiadłem do jego filmików momentalnie się wciągnąłem tym bardziej, że naprawdę lubię (chociaż zarazem też nie lubię) tego typu rzeczy. Z każdym kolejnym coraz bardziej podziwiałem jego cierpliwość i co najważniejsze determinację do niesienia pomocy dla zwierząt, bo w niektórych przypadkach były one bardzo nieufne i niełatwo było zrobić cokolwiek, mimo dobrych chęci.

Według mnie filmik jest naprawdę super, a takie czyny i zachowania są godne podziwu i naśladowania. O znęcaniu się nad zwierzętami wypowiadać się chyba nie muszę, bo wydaje mi się, że każdy normalny człowiek ma do tego negatywne nastawienie, bynajmniej mam taką nadzieję. A jeśli ktoś podejmuje się opieką nad psem, kotem czy innym stworzeniem powinien robić to konsekwentnie tak jak to powinno wyglądać. Ale mam pytanie do Was co sądzicie o ludziach czy też przeróżnych akcjach, organizacjach, które pomagają i czy Wy w jakiś sposób też się w to włączacie?

6 komentarzy:

 1. Ten filmik, rzeczywiście jest na prawdę super. ;)
  nataa-liiaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam ludzi, którzy bezinteresownie pomagają zwierzakom. Kocham zwierzęta. ^^
  Pozdrawiam:
  http://postcards-kingdom.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Widziałam ten filmik, ale nie widziałam, do kogo należy :) Dzięki :) Co do takich organizacji.. Podziwiam tych wszystkich ludzi,którzy poświęcają każdą wolną chwilę na pomoc innym :)
  Pozdrawiam,
  Lukrecja

  OdpowiedzUsuń
 4. To zarazem straszne ,że znajdują się zwierzęta w takim stanie i wzruszające ,że znajdują się ludzie , którzy im pomagają.

  OdpowiedzUsuń