wtorek, 31 maja 2016

Wakacje, start!

instagram.com/bartekgrenda
Już od kilku dni trwają moje najdłuższe wakacje życia. Cały ten okres matur zakończył się bardzo pozytywnie, mianowicie z ustnego angielskiego uzyskałem 30 punktów na 30 możliwych do zdobycia, czyli mam 100 procent! Teraz tylko mam nadzieję, że reszta egzaminów pójdzie choć w tym najmniejszym stopniu podobnie.

Co do planów na te wakacje, to póki co nie mam żadnych. Z początku zapowiadały się pracowicie, bo złożyłem do kilku miejsc CV, ale koniec końców pracy nie znalazłem. Na szczęście jest jeszcze jedna propozycja, która jest w toku i liczę na to, że dojdzie ona do skutku. Ostatecznie wyląduje na zbieraniu ogórków, haha.

Poza tym został ostatni miesiąc by złożyć podania na studia, jednak wybór kierunku okazał się znacznie trudniejszy, niż wydawało mi się to z początku. W sumie idąc do liceum miałem już wytypowane dwa i jednym z nich była weterynaria, ale z czasem okazało się to mniej atrakcyjne niż przypuszczałem, dlatego też na dniach będę musiał się zorganizować i ponownie przejrzeć propozycje uczelni, by nareszcie na coś się zdecydować.

Jak jest u Was? Jak myślicie, jak poszły Wam matury i czy zdecydowaliście już na jaki kierunek studiów chcecie się wybrać? ;)

11 komentarzy:

 1. Gratuluję tak dobrego wyniku :) Możesz być z siebie dumny.
  Zazdroszczę,że masz już wakacje :D

  mój blog

  OdpowiedzUsuń
 2. ja pisałem mature i czekam z niecierpliwoscia na wyniki :) ja chciałbym isc na dziennikarstwo :)

  www.casper-fashion.blogspot.com zaraszam do komentowania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluje tak dobrego wyniku z angielskiego
  Pozdrawiam,Madda
  blog ->klik

  OdpowiedzUsuń
 4. Super wynik z angielskiego! Mam nadzieję, że wymyślisz jakiś fajny kierunek i się na niego dostaniesz! :)
  http://lone-gunmens.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. przybij żółwika też mam 100% z ustnego angielskiego :D
  Ja już od pół roku jestem zdecydowana i pewna kierunku studiów : pielęgniarstwo :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cieszę się, że taki wynik osiągnąłeś z angielskiego! No i zazdroszczę tych wakacji, ja muszę jeszcze niecały miesiąc chodzić. :/ Mam nadzieję, że wybierzesz studia, z których będziesz zadowolony. :) Trzymaj się! Arleta

  OdpowiedzUsuń
 7. Mi jeszcze zostało dużo czasu do matury a tym bardziej do wybierania studiów! Super, że zdobyłeś 100%, gratuluje :D I oby ta praca wypaliła!
  Littleredcherrysmile click

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja jestem w Technikum weterynaryjnym i do tego kierunku trzeba mieć na prawdę powołanie, a na studiach jest podobno bardzo trudno. Życzę powodzenia w wybieraniu kierunku! :)

  http://justdaaria.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Wow! Gratuluję takiego wyniku z angielskiego *.* Skoro ten przedmiot tak dobrze Ci poszedł to raczej z resztą również będzie dobrze :) Zbieranie ogórków to też jakaś praca, także nie ma co narzekać xD Powodzenia w wyborze kierunku na studia. Przyznam szczerze, że masz ciężki orzech do zgryzienia. Pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny ♥ wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Pamiętam jak jakieś 10 lat temu też je miałam.. Korzystaj póki możesz! :)

  Turkusowa Sowa

  OdpowiedzUsuń