sobota, 27 grudnia 2014

ŚWIĘTA

Święta, święta i po świętach, czyli tak jak zwykle. O dziwo w tym roku rzeczywiście ogarnął mnie ten świąteczny klimat i świetnie minął mi ten czas. Głównie spędziłem go w rodzinnym gronie, bo chyba właśnie o to chodzi.
W tym roku nie mogę też narzekać na prezenty, mianowicie są one fajne i co poniektóre się przydadzą, mam tu na myśli statyw czy nową kamerę. Nie mogło zabraknąć również kulowego "Zniszcz Ten Dziennik" i masy słodyczy.
Poza tym co jest dość dziwne, tak jak zwykło mi brać, tak ostatnio zacząłem lubić szukać, wymyślać i dawać prezenty. Sprawia mi to jeszcze więcej frajdy, niż samo dostawanie.
A jak Wam minęły święta? Wolicie dostawać czy dawać prezenty? ;)

8 komentarzy:

 1. Szkoda , że już po świętach :( Ja wolę dawać prezenty , wiadomo dostawać też ale nic nie sprawia takiej radości jak uśmiech na ustach osoby ,która dostała od nas prezent :)

  [ life plan by klaudia ]

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się, że miło spędziłeś święta, ja nie będę narzekać ale jednak to nie te święta jakie pamiętam z dzieciństwa.. Ja wolę dawać, ale dawać tylko tym osobom które są dla mnie ważne

  http://lifeagusi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja nawet nie zdążyłam nacieszyć się świętami. Ja również jestem zadowolona z prezentów :D Życzę Ci szczęśliwego Nowego Roku! ;)

  Pozdrawiam i w wolnej chwili zapraszam do mnie! ♡
  kochacznaczyblogowac.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Święta co roku mijają zbyt szybko, ale w tym roku to już w ogóle... Fajnie, że prezenty udane :)
  Obserwuję.Pozdrawiam i życzę szczęśliwego nowego roku! :)
  http://nada--blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Kamera, statyw, zniszcz ten dziennik... to teraz wyzwanie- nagraj vloga jak go niszczysz!:D

  OdpowiedzUsuń
 6. Myślałem o tym, nawet już próbowałem coś nagrać, ale jako vloger się raczej nie sprawdzam. Za to planuję zrobić taką serię na blogu w formie zdjęć. :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Święta minęły mi dość szybko i bardzo przyjemnie :) Ja bardzo lubię dawać prezenty,ale jeszcze bardziej lubię je otrzymywać ;)

  Udanej zabawy Sylwestrowej i dużo szczęścia i miłości i nadchodzącym Nowym Roku! :>

  OdpowiedzUsuń