poniedziałek, 11 sierpnia 2014

PrzeglądKina #1

Znów zrobiła się dłuższa przerwa między wpisami, jednak wszystko za sprawą wyjazdu, o którym więcej w następnym wpisie. Dziś coś z innej beczki. Aby urozmaicić posty pomyślałem, aby zrobić nowy dział, mianowicie "PrzeglądKina". Od czasu do czasu, jak już coś ciekawego, godnego polecenia znajdę, obejrzę będzie się pojawiać właśnie taki wpis, w którym przedstawiać Wam będę swoje propozycje filmów, które warto obejrzeć. Wydaje mi się to coś dość przydatne, zwłaszcza w dni, wieczory kiedy chce się coś obejrzeć, a tak naprawdę trudno coś fajniejszego znaleźć. Zatem przejdźmy do tematu.
Inna Kobieta: Żona i kochanka tego samego mężczyzny odkrywają, że on zdradza je obie z trzecią dziewczyną. Trzy kobiety łączą swe siły, by dać mu nauczkę. Jedna z najśmieszniejszych komedii jaką oglądałem w ostatnim czasie.
Iluzja: Film opowiada o grupie najbardziej utalentowanych iluzjonistów, którzy podczas trwania swoich przedstawień okradają banki nawet te, które znajdują się na innym kontynencie, a pieniądze przelewają na konta ludzi obecnych na widowni.Harry Potter: Film, którego nie może zabraknąć w PrzeglądzieKina i chyba nie muszę go opisywać. Każda z części jest znakomita. Jedna z serii filmów, które mogę oglądać nawet po kilka razy, a i tak wiem, że to mi się nie znudzi.Co myślicie o tego typu wpisie i czy oglądaliście któryś z wyżej wymienionych filmów? ;)

4 komentarze:

 1. Chętnie obejrzałabym film "Inna kobieta"
  Świetny pomysł na tego typu posty!

  http://modaiurodawedlugjulii.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Hmm oglądałam Harrego Pottera ,i właśnie biorę się za "Iluzję".

  Ciekawy pomysł na posty ;p

  Pozdr .

  bysylwa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. już wiem co będę oglądać :D

  OdpowiedzUsuń
 4. oglądałam z tych filmów tylko harrego :D

  OdpowiedzUsuń