niedziela, 13 kwietnia 2014

"MAM TALENT!" - PRECASTING

Cześć! Wczoraj razem z Justyną pojechaliśmy do Zielonej Góry na precasting do programu "Mam Talent!". Jak zawsze było trochę czekania (przyjechaliśmy o 10, a o 15 stamtąd wyszliśmy), ale lubię to. Panowała super atmosfera, ludzie wydawali też się bardzo otwarci i chętni do rozmowy. Poza tym poszczęściło nam się i udzieliliśmy naszych dwóch pierwszych wywiadów dla "Gazety Regionalnej" z Nowej Soli i dla ZielonaNews. Jeden z nich jest już dostępny i przeczytać można go tutaj.


I tak jak tam powiedziałem naprawdę, wszystko było bardzo dobrze zorganizowane. Nie było przepychanek tylko wszyscy wchodzili według listy, nawet podczas przesłuchania było tak jak powinno być, czyli napisali, że utwór ma trwać 2 minuty to trwał 2 minuty, nie krócej.


Jeśli chodzi o samo przesłuchanie to zaprezentowałem dla nich piosenkę Johna Newmana "Cheating", która od kilku dni jest też dostępna na moim kanale Youtube, ale przygotowałem ją trochę lepiej i ciekawiej, bo pozmieniałem kilka rzeczy by ją urozmaicić. Po tym musiałem zaśpiewać jeszcze fragment po polsku, później pani zapytała o bloga, którego prowadzę i w sumie tak się to się skończyło. Teraz pozostaje mi tylko czekać na odpowiedź czy przechodzę do następnego etapu. Trzymajcie kciuki! ;)Przy okazji zapraszam do subskrypcji mojego kanału TUTAJ

6 komentarzy:

 1. Mam nadzieję że przejdziesz ! ;3 Pozdro. ;3

  OdpowiedzUsuń
 2. powodzenia :)
  mam nadzieję, że do mnie zajrzysz :)
  http://flemour.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia!! xd

  http://melaa-mela.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. no to teraz powodzenia żebyś przeszedł w tych właściwych castinach! :))

  zaobserwowałam. może też zaobserwujesz? ; D
  http://muffliato9.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Oo powodzenia! :P Zawsze chciałam iśc do Mam talent... ale nie umiem śpiewac xd

  http://kikaa-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń